Selfservice
Pouť v Žarošicích

Ve čtvrtek 13.9. ve 16:15 odjíždí
autobus od Gymnázia T.G.M.
na POUTNÍ SLAVNOST
do Žarošic
Příspěvek na dopravu je 80,- Kč.
Všichni jste zváni!
Přihlášení
Návštěvnost
1272458
| Dnes | 236 |
| Včera | 522 |
| Tento týden | 236 |
| Tento měsíc | 4928 |
| Celkem | 1272458 |