PostHeaderIcon Milí farníci, březen 2020

Milí farníci,

i když tato postní doba vypadá trochu jinak, než jsme si asi představovali, je přesto dobrou příležitostí připravit se na Velikonoce.

Otec biskup dává dispenz od účasti na nedělní mši, prožijme ji však hezky v domácím prostředí sledováním bohoslužby ve sdělovacích prostředcích s pozorností, zpěvem z kancionálu nebo jiných písní, jako bychom byli na mši svaté v kostele. Využijme možnosti duchovního sv. přijímání (modlitba, ke které jsou zváni všichni, kdo z jakýchkoli důvodů nemohou přijmout Krista v Eucharistii).

Připojme se každý den večer ve 20:00 ke společné modlitbě celého světa za odvrácení epidemie, jak nás k tomu zve o. biskup.

Každý den slouží o. Jan a o. Vojtěch mši svatou soukromě za Boží ochranu a na úmysly, které jsou zapsány v kalendářích našich kostelů (viz ohlášky na webu).

Milí farníci, i když jsme od sebe svým způsobem vzdálení, jsme vám blízko svou modlitbou a při mši svaté. Pokud budete něco potřebovat, zvláště zaopatřování,
můžete nám zavolat na mobil.

Těšíme se, až se budeme moci setkat při slavení eucharistie!

P. Jan Nekuda, farář

Tento týden2044