PostHeaderIcon Tříkrálová sbírka 2020

Tříkrálová sbírka oslaví v roce 2020 kulaté 20. výročí

Začátkem ledna tradičně vyrazí do ulic tříkráloví koledníci s novoročním přáním a také s prosbou o příspěvek na pomoc nemocným a potřebným.
Začněte s námi nový rok dobrým skutkem!

Malé a mladé koledníky Tříkrálové sbírky potkáte v ulicích s pokladničkami vždy od 1. do 14. ledna, a to v doprovodu dospělé osoby, která musí mít u sebe legitimaci a na vyžádání ji předložit.

Všechny pokladničky jsou zapečetěny.

Proč se koleduje?

Cílem sbírky je šířit radost a boží požehnání a vykoledovat prostředky, které pomohou lidem, kteří se ocitli v situaci, kterou sami nedokáží vyřešit a rozvoj charitních služeb.

Sbírka přináší mnoho osobních setkání koledníků a dárců, kteří i během krátké chvíle mohou zažít pocit vzájemnosti, solidarity a radosti, právě to je největším posláním sbírky. Setkávání lidí, napříč generacemi, zapojení se do řetězu lidské solidarity.

Zveme všechně děti i dospělé k aktivnímu zapojení. Pozvěte i své kamarády a známé.

Farnost Hustopeče připravuje společné vyslání dětských koledníků v sobotu 4.1. 2020 ve 13 hod. z klubovny kostela. Po návratu bude pro ně připraveno pizza a teplý čaj.

Bližší informace: Jitka Lachmanová  P.Jan Nekuda

Tento týden2058