PostHeaderIcon Pozvání na DSM

Diecézní setkání mládeže s otcem biskupem

Otec biskup Vojtěch zve mladé na Diecézní setkání mládeže, které proběhne v sobotu 8. dubna 2017 v Brně. Setkání začíná v 8:30 v katedrále. Před setkáním je možné si zarezervovat dopolední skupinky na http://brno.signaly.cz. Mladí se mohou těšit na skvělou atmosféru, na setkání s Kristem, na osobnější setkání s otci biskupy, na ostatní mladé lidi, na setkání nad zajímavými tématy, např.: specifika mužské a ženské výchovy, příprava tábora, olympijské hry očima olympijského kaplana, umělé oplodnění a další různá témata. Jako přednášející dopoledních přednášek a workshopů přislíbily účast zajímavé osobnosti.

V týdnu před Květnou nedělí 2.-9.4.2017 proběhne Týden modliteb za mládež, který je vyhlášen biskupy. Cílem je doprovázet aktivity mládeže a aktivity pro mládež společnou modlitbou.

Share
 
PřihlášeníNávštěvnost
808727
Dnes161
Včera346
Tento týden1056
Tento měsíc4528
Celkem808727