Selfservice
Pouť v Žarošicích

Ve čtvrtek 13.9. ve 16:15 odjíždí
autobus od Gymnázia T.G.M.
na POUTNÍ SLAVNOST
do Žarošic
Příspěvek na dopravu je 80,- Kč.
Všichni jste zváni!
Přihlášení
Návštěvnost
1280039
| Dnes | 217 |
| Včera | 480 |
| Tento týden | 697 |
| Tento měsíc | 12509 |
| Celkem | 1280039 |