PostHeaderIcon Pozvání na duchovní obnovu

Farnost Hustopeče plánuje uspořádat duchovní obnovu – seminář života v Duchu svatém.

Jedná se o 8 setkání 1x za týden asi na 1,5 hodiny, jejichž součástí je společná modlitba, katecheze a sdílení ve skupinkách. Účastníci také  dostávají domů úryvky z Písma sv., nad kterými mají denně 20 min. rozjímat. Součástí obnovy je i životní zpověď a modlitba za vylití Ducha svatého. Obnovu by vedli pozvaní kněží. Seminář by zřejmě býval v úterý večer. Seminář v Duchu sv. je nabídkou, nástrojem, který má pomáhat účastníkům k hlubšímu křesťanskému životu.

Zájemci se mohou přihlásit do neděle 29. ledna u pana děkana.

Úvodní organizační setkání bude v úterý 31. ledna v 19h v suterénu kostela v Hustopečích.

Share
 
PřihlášeníNávštěvnost
655815
Dnes167
Včera267
Tento týden872
Tento měsíc434
Celkem655815