PostHeaderIcon Výzva k donátorství

NAUČME SE DAROVAT I JINAK

Od letošního roku již není vyhlašována sbírka na účely PULSu. Vykročili jsme na cestu, která vede od příležitostného daru do sbírky pro PULS k ochotě darovat pravidelně jiným způsobem, např. bezhotovostně převodním příkazem nebo inkasem (SIPO).  Donátorství je  výraznou pomocí pro farnost, protože dary donátorů snižují příspěvek, kterým se farnost podílí na zajištění mezd pro kněze naší diecéze. V některých farnostech se tato forma dárcovství osvědčila natolik, že dary donátorů dokonce tento podíl  zcela pokryjí a takto ušetřené peníze bychom mohli použít pro jiné farní aktivity. Všem, kteří se rozhodnou vykročit na cestu k pravidelnému dárcovství, předem děkujeme.

Share
 
PřihlášeníNávštěvnost
534905
Dnes151
Včera229
Tento týden577
Tento měsíc5333
Celkem534905